Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

KALENDARZ imprez sportowo-rekreacyjnych współfinansowanych 2017 r.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
data wydarzenia: 01 styczeń - 31 grudzień 2017

Imprezy sportowo- rekreacyjne współfinansowane przez Urząd m.st. Warszawy w 2017 r.

Imprezy sportowo- rekreacyjne współfinansowane przez Urząd m.st. Warszawy w 2017 r.

L.p. Organizator Nazwa imprezy Termin Miejsce realizacji
1 Fundacja im. Witolda Woydy X Turniej Floret Witolda Woydy  11-12.02 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Pileckiego 123
2 Polski Związek Szermierczy Puchar Świata Seniorów w Szabli Mężczyzn " O Szablę Wołodyjowskiego"  24-26.02 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Pileckiego 122
3 Uczniowski Klub Sportowy Zdrowy Targówek Organizacja turnieju zapaśniczego ku czci wybitnego trenera: Bolesława Dubickiego 03-05.03 Hala OSiR Dzielnicy Targówek, przy ul. Ossowskiego 25
4 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Euro 6  XIII MiniEuropa 2017 03-05.03 Torwar, ul Łazienkowska 6a
5 City Curling Club Eliminacje i Finał Mistrzostw Polski Juniorów w Curlingu 17-19.03 Hala Curlingowa, ul. Żupnicza 17, Praga Południe
6 Stołeczne Centrum Kultury i Sportu "HALS" 7 Grand Prix Polski Weteranów 18-19.03 Warszawa
7 Polski Związek Szachowy Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach 20-30.03 Centrum Giełdowe, ul. Książęca 4, Śródmieście
8 Fundacja Polskiego Związku Badmintona Polish Open (International Challenge)  23-26.03 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
ul. Pileckiego 123
9 Klub Sportowy Spójnia Warszawa Warszawski Mila 2017 kwiecień woj.mazowieckie (w kompleksie Lasy Drewnickie, pomiędzy Czarną Strugą a Wólką Radzymińską.
10 Uczniowski Klub Sportowy Irina Warszawa IX Międzynarodowe Zawody w Gimnastyce Artystycznej "Irina - Cup, Warszawa " 01-02.04 Hala Sportowa SP 85, ul. Narbutta 14, Mokotów
11 Polski Związek Judo Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorek i Seniorów w judo 20-23.04 Torwar, ul Łazienkowska 6a
12 Polski Związek Bokserski XXXIV Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma 02-07.05 Torwar, ul Łazienkowska 6a
13 Uczniowski Klub Sportowy G-8 BIELANY Puchar Polski w pięcioboju Nowoczesnym w kategorii Junior, Młodzieżowiec, Senior 12-14.05 Bielany oraz na Parcourze przy ul. Kozielskiej
14 Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki 3. Memoriał Zygmunta Szelesta 13-14.05 AWF, Marymoncka 34, Bielany
15 Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki 3.Memoriał Zygmunta Szelesta 20.05. boisko do rzutów długich, ul. Wawelska 5, Ochota
16 "WM-SPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Międzynarodowy turniej piłki nożnej  BIAŁE ORŁY CUP 2017 26-28.05 Centrum Piłkarskiego, ul. Fleminga 2, Białołęka.
17 Uczniowski Klub Sportowy FIR Ogólnopolskie regaty żeglarskie o "Puchar Warszawy" 26-28.05 Nieporęt, Zegrze
18 Akademicki Związek Sportowy Klub Sportowy AZS-AWF Mistrzostwa Polski w szabli kobiet i mężczyzn (seniorzy) 27-28.05 AWF, Marymoncka 34, Bielany
19 Polski Związek Szachowy Edukacja przez Szchy w szkole- Turniej Finałowy 02.06 Torwar, ul Łazienkowska 6a
20 Uczniowski Klub Sportowy G-8 BIELANY Puchar Polski w pięcioboju Nowoczesnym w kategorii Junior Młodszy 02-04.06 CRS, ul. Lindego20/Conrada 6, Bielany
21 Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont XII Międzynarodowy Memoriał M.Nowakowskiego w Łucznictwie 03-04.06 ul. Potockiej 1 (OSiR Żoliborz)
22 Uczniowski Klub Sportowy G-8 BIELANY Mistrzostwa Polski Juniorów w obsadzie międzynarodowej  09-11.06 CRS, ul. Lindego20/Conrada 6, Bielany
23 Warszawsko-Mazowiecki Związek Sportów Gimnastycznych 2 Festiwal Sportów Gimnastycznych 15-18.06 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Pileckiego 123
24 Klub Sportowy Drukarz XXXIV Międzynarodowy Memoriał im. Ireny Szydłowskiej w łucznictwie 24-25.06 Stadion KS DRUKARZ, Park Skaryszewski
25 Stowarzyszenie Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych AMP Futbol Amp Futbol Cup 2017 24-25.06 DOSiR, Kawęczyńska 44, Praga Północ
26 Polski Związek Zapaśniczy Memoriał Władysława Pytlasińskiego w zapasach w stylu klasycznym, Wacława Ziółkowskiego w zapasach w stylu wolnym, Miedzynarodowy Turnmiej UWW POLAND OPEN w zapasach kobiet 07-09.07 WAT, ul. Kocjana 2
27 Stowarzyszenie Nadzieja na Mundial Mistrzostwa Świata dla Dzieci z Domów Dziecka w piłkę nożną " Nadzieja na Mundial" 08-09.07 stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3 
28 Fundacja Szachowa im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego Met Life Warsaw Najdorf Chees Festival     ( VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa) 08-17.07 OSiR, Polna 7A, Śródmieście
29 Stowarzyszenie Parafiada im. Św. Józefa Kalasancjusza 29.Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży 09-15.07 Ursynów, ul. Nowoursynowska 161, SGGW
30 Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu Mazowia Team 60. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza 26-30.07 Tor Służewiec,ul. Puławska 266 
31 Fundacja na rzecz Rozwoju i Promocji Sportu Młodzieżowego Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca 31.07-2.08 Śródmieście, ul. Konwiktorska 6
32 Polski Związek Tenisowy 33.Narodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Amatorów 4-9.08 Warszawa
33 Fundacja Sport "VIII Memoriał Stanisława Królaka" 06.08 Śródmieście
34 Fundacja Bohdana Tomaszewskiego Miedzynarodowy Truniej Tenisowy Bohdan Tomaszewski Cup 27.08-02.09 korty Legii ul. Myśliwiecka 4a, Śródmieście
35 Międzyszkolny Uczniowski Klub sportowy "Wojskowi" Warszawa City Volley Cup 2017 01-03.09 OSiR Praga Płd
36 Fundacja Kasi Dulnik XIX MEMORIAŁ Romy i Zygmunta OLESIEWICZÓW 08-10.09 hale sportowe, ul. Staffa 3/5 , Konwiktorska 5/7 oraz Króla Maciusia 5, 
37 Klub Sportowy TEBEK Puchar Świata Polish Open Warsaw Cup 16-17.09 Torwar, ul Łazienkowska 6a
38 Fundacja Maraton Warszawski 39. Maraton Warszawski 22-24.09 Warszawa
39 Fundacja im. Zdzisława Ambroziaka XII Memoriał Zdzisława Ambroziaka 29.09-01.10 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Pileckiego 122
40 Uczniowski Klub Judo Ryś "Miedzynarodowego Pucharu Polski - XIX Warsaw Judo Open" 30.09-01.10 Torwar, ul Łazienkowska 6a
41 Polski Związek Tenisa Stołowego ITTF Challenge, Polish Open 04-08.10 Torwar, ul Łazienkowska 6a
42 Polskie Związek Sumo Mistrzostw Europy młodzików U 14, kadetów U 16 i juniorów dziewcząt i chłopców w sumo 20-23.10 ul. Poezji 5, Warszawa Wawer
43 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Wola 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP 2017 w męskiej Piłce Siatkowej Młodzieżowej w dwóch kategoriach wiekowych 03-05.11 hala OSiR, "Reduta", ul. Redutowa 37, hala  "KOŁO", ul. Obozowa 60, hala MOS Wola, ul. Rogalińska 2, Wola
44 Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego Zawody Międzynarodowe Warsaw Cup 2017 16-19.11 Torwar, ul Łazienkowska 6a
45 Warszawsko-Mazowiecki Związek Sportów Gimnastycznych 8 Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar Warsa i Sawy 17-19.11 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Pileckiego 122
46 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Wola 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP 2017 w męskiej Piłce Siatkowej Młodzieżowej w dwóch kategoriach wiekowych 17-19.11 hala OSiR, "Reduta" ul. Redutowa 37 ,hala  "KOŁO" ul. Obozowa 60, hala MOS Wola, ul. Rogalińska 2,Wola
47 Fundacja Akademia Sportu Artur Siódmiak CAMP - Rekord Guinnessa  23.11 PGE Narodowy, aleja Poniatowskiego 1
48 Stowarzyszenie Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego AWF J. Piłsudskiego w Warszawie Organizacja imprezy sportowo-rekreacyjnej pn. "Półfinały i finał rozgrywek szkolnych w programie "OD ZABAWY DO SPORTU" - półfinały 23-30.11 AWF, Marymoncka 34, Bielany
49 Środowiskowy Klub Badmintonowy Harcownik XIV GRAND PRIX INTERNATIONAL JUNIORÓW I MŁODZIKÓW W BADMINTONIE-"Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona" 01-03.12  sala sportowa Gimnazjum 119, ul. Klimatyczna, Wesoła,
50 Stowarzyszenie Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego AWF J. Piłsudskiego w Warszawie Organizacja imprezy sportowo-rekreacyjnej pn. "Półfinały i finał rozgrywek szkolnych w programie "OD ZABAWY DO SPORTU" - finał 07.12. AWF, Marymoncka 34, Bielany
51 Bielański Klub Kyokushin Karate Międzynarodowy Turniej Kokoro Cup 10 09.12 Torwar, ul Łazienkowska 6a
52 Akademia Sportu Andrzeja Suprona Aktywni w szkole - finał 15.12 Warszawa
Imprezy Aktywnie nad Wisłą współfinansowane przez Urząd m.st. Warszawy w 2017 r.
1 Warsaw Rowing Club Nadwiślański Triathlon Wioślarski marzec Wybrzeże Wisły-Praga Północ, Śródmieście
2 Akademicki Związek Sportowy Warszawa Warsaw River Race - 66 Warszawskie Akademickie Regaty Ósemek Wioślarskich na Wiśle 03-04.06 Wisła pomiędzy mostami Gdańskim a Łazienkowskim
3 Fundacja Promocji Rekreacji "KIM" Mosty warszawy 01.04-31.10 Warszawa, warszawski odcinek Wisły
4 Klub Sportowy GRIND Aktywnie nad Wisłą - Warszawska Akademia Wake i SUP 03.04-29.12 Port Czerniakowski
5 Fundacja PRO BONO PL Regaty wioślarskie o Złotą Marchewkę 2017 03.04-15.12 Centralny odcinek Wisły
6 Fundacja Rok Rzeki Wisły Pływaj z nami pod rozprzami! 01.05-30.06 warszawski odcinek Wisły
7 Warszawski Akademicki Klub Kajakowy Habazie Aktywne kajaki na Wiśle 2017 20.05-10.09 warszawski odcinek Wisły
8 Fundacja AVE WISŁĄ PRZEZ MIASTO NIEUJARZMIONE-XII powstańcze spływy kajakowe 01.06-30.09 Wawer-Białołęka (odcinek Wisły)
9 Klub Sportowy Powiśle Powitanie lata z kajak polo 23-25.06 warszawski odcinek Wisły - Port Czerniakowski
10 Dom Wisły I na wiosłach i na pychu 1.07-30.09 Wisła od mostu Łazienkowskiego do Pomnika Syrenki

Nadesłał: Marcin Nowocień, Naczelnik wydziału w biurze URZĄD M.ST. WARSZAWY Biuro Sportu i Rekreacji (SR), Wydział Sportu, pl. Defilad 1, pokój 1111, 00-901 Warszawa, tel. +48224432474, faks +48224432457, mnowocien@um.warszawa.pl

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Kalendarz Imprez w 2017 roku
    (plik: kalendarz_imprez_2017.xls, rozmiar pliku: 147.5 KB)
    Pobierz