Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

ZAPASY. 18 marca i 8 kwietnia. Warszawska Olimpiada Młodzieży - kluby.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 12 marzec, 2018 - 10:04, kprzygoda

Warszawska Olimpiada Młodzieży w zapasach w relacji klubowej.

Rzut zapasniczy na macie. wysoki suples na białołęckiej hali. fot. Nadesłał: Radosław Radtke, zapasy@zapasybialoleka.pl , 601626137.

Informacja o Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach

Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej na Strumykowej 21. Zawody zostaną rozegrane w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 w niedzielę 18 marca. Jako pierwsi do rywalizacji ruszą przedstawiciele stylu klasycznego. Walki rozpoczną się o godzinie 10.30, a zakończą ok. godziny 15.00 uroczystą dekoracją.

Zmagania zawodników stylu wolnego oraz kobiet zobaczymy 8 kwietnia. Podczas dwóch turniejów na Białołęce weźmie udział ok. 400 zapaśników i zapaśniczek z Warszawy i Mazowsza w grupie wiekowej dzieci, młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Wielu z nich to medaliści Mistrzostw Polski i reprezentanci Polski.

W poprzednich latach zapaśnicy ze Strumykowej byli mało gościnni, wygrywając Warszawską Olimpiadę Młodzieży w latach 2016 i 2017. W tym roku wystawią najmocniejszy skład i oczywiście liczą na wysokie miejsca. Impreza jest finansowana ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.

Organizatorzy: UKS Talent Białołęka Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 342, UKS Gwardia Warszawa, Białołęcki Ośrodek Sportu i Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Zapaśniczy w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Wstęp jest wolny.

Nadesłał: Radosław Radtke, zapasy@zapasybialoleka.pl , 601626137.

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Hala sportowa Białołęckiego Ośrodka Sportu Dane adresowe:
Strumykowa 21
Warszawa