Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2020

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 13 styczeń, 2020 - 12:41, aholownia

Plakat informujący o programie "Zima w Mieście" 2020. fot. Plakat informujący o programie "Zima w Mieście" 2020.

Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2020 
10 lutego – 21 lutego 2020 r. organizowana jest przez Miasto Stołeczne Warszawę.
Zapisy do Akcji będą odbywały się za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeń. Rozpoczęcie zapisów uczestników od 14 stycznia br. o godzinie 12.00. poprzez stronę internetową warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl
Bogata i różnorodna oferta zajęć edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych sprawia, że w Warszawie uczniowie mogą bezpiecznie, aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. W trakcie trwania Akcji feryjne placówki edukacyjne, zapewniające opiekę najmłodszym uczestnikom, funkcjonują od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00/8.00 do 16.00/17.00.  Dla grup zorganizowanych oraz uczestników indywidualnych zostanie przygotowana różnorodna oferta w punktach feryjnych zajęć specjalistycznych, mieszczących się w szkołach, domach kultury, ogniskach pracy pozaszkolnej, ogrodach jordanowskich, bibliotekach. Ponadto w dzielnicowych i miejskich Ośrodkach Sportu i Rekreacji odbywać się będą zajęcia sportowe. Nie zabraknie imprez, zawodów, turniejów, konkursów i gier rekreacyjno-sportowych.
Warszawska Akcja „Zima w Mieście 2020” będzie również realizowana w ośmiu szkołach specjalnych.
Wszystkie zajęcia odbywające się w ramach „Zimy w Mieście” są bezpłatne. Rodzice/opiekunowie prawni uczestników Akcji wnoszą opłaty za opiekę oraz posiłki, zgodnie z regulaminem placówki/szkoły.
Zapraszamy!

Nadesłano: Katarzyna Twardowska, Biuro Sportu i Rekreacji

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Plakat programu "Zima w Mieście"
    (plik: zima_2020_ml_print2.pdf, rozmiar pliku: 1690.17 KB)
    Pobierz