Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

UKS Mushin-samoobrona,trening kondycyjno-siłowy

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wtorek, 25 luty, 2020 - 11:00, aholownia

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia organizowane przez UKS MUSHIN w ramach programu „Aktywny Warszawiak” – projektu Biura Sportu i Rekreacji Urzędu M.st. Warszawy:

Blok I -> Karate - samoobrona
Jest to autorski program karate i samoobrony przeznaczony dla osób pełnoletnich. Celem zajęć jest nauka realnego karate przygotowująca do odparcia ataku przeciwnika uzbrojonego w nóż, kij czy pałkę teleskopową. Na zajęciach adept nauczy się ciosów i kopnięć oraz obrony przed nimi, dowie się, jak wyjść z sytuacji, kiedy przeciwnik chce nas udusić lub łapie nas za ręce, opanuje walkę w parterze i pozna zasady udzielania pierwszej pomocy.

Blok II -> CrossFit - trening kondycyjno-siłowy
Ogólnym celem CrossFit jest poprawa szeroko rozumianej sprawności fizycznej i doskonalenie 10 cech motorycznych takich jak: usprawnienie pompy sercowo-naczyniowej i układu oddechowego, poprawa wytrzymałości siłowej, czystej siły, mocy, szybkości, gibkości, zwinności, koordynacji, równowagi, a także celności. Program jest uniwersalny i pozwala zacząć przygodę z treningiem osobom, które nigdy wcześniej nie uprawiały żadnego sportu. CrossFit to najskuteczniejszy program treningowy jaki do tej pory powstał na świecie.

Miejsce realizacji zadania:
Sala treningowa na warszawskim Żoliborzu - Fight House, Rydygiera 8/18, III piętro

Informacje szczegółowe:
Blok I -> Karate - samoobrona
Uczestnicy: mieszkańcy Warszawy 18+
Termin: czwartek, godz. 19:30-21.00
Czas obowiązywania oferty:
3 marca 2020 - 14 lipca 2020
przerwa wakacyjna
1 września 2020 – 15 grudnia 2020

Blok II -> CrossFit - trening kondycyjno-siłowy
Uczestnicy: mieszkańcy Warszawy 15+
Termin: wtorek, 19:30 -21.00
Czas obowiązywania oferty:
5 marca 2020 - 16 lipca 2020
przerwa wakacyjna
3 września 2020 – 17 grudnia 2020

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoją szeroko rozumianą sprawność fizyczną!
Dodatkowo, w ramach każdego z bloków zajęć, będziemy przekazywać uczestnikom informacje o zasadach zdrowego odżywiania. Klub dysponuje wagą, która mierzy zawartość tkanki tłuszczowej. Wszyscy chętni będą mogli z niej skorzystać, jak również zasięgnąć porady, jak zgubić zbędne kilogramy czy zbudować masę, siłę i wytrzymałość.

W sprawie zapisów i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z trenerem Leszkiem Królem: e-mail: info@mushin.pl, tel. 505 533 477.

Zajęcia organizowane przez UKS MUSHIN w ramach programu „Aktywny Warszawiak” są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Nadesłano: M.Zienkiewicz, Biuro Sportu i Rekreacji

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Harmonogram zajęć
    (plik: harmonogram_zajec_2020_aw_mushin.xlsx, rozmiar pliku: 17.65 KB)
    Pobierz