Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Turnieje Halowe o Puchar Stowarzyszenia "Daj szansę" roczników

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 2 grudzień, 2019 - 09:40, aholownia

Turnieje Halowe o Puchar Stowarzyszenia "Daj szansę" roczników 2010 i 2012.

Turnieje Halowe o Puchar Stowarzyszenia "Daj szansę" roczników 2010 i 2012.

8 oraz 15 grudnia 2019 r. zapraszamy na halowe turnieje piłkarskie dla dzieci, urodzonych w 2010 i 2012 roku. W każdym z turniejów wystąpi 8 najlepszych drużyn klubowych tych roczników z następujących klubów: Centralny Ośrodek Rezerw Olimpijskich (Brześć Białoruś), Polonia Warszawa, Escola Varsovia Barcelona, ŁKS, Polonia Warszawa, Varsovia Warszawa, "Bóbr" Tłuszcz, TURBO FA i AP Wilki.
Imprezy otrzymały Patronat Honorowy Prezydenta m.st. Warszawy, Pana Rafała Trzaskowskiego.
Pierwszy Turniej rocznika 2010 rozpocznie się w niedzielę 8 grudnia 2019 w Hali Piłkarskiej Bemowo, ul. Księcia Bolesława 1/3, w Warszawie, o godzinie 10.00. uroczystym otwarciem przez znane osobistości sportu, drugi zaś, rocznika 2012 w dniu 15 grudnia w niedzielę, również o godzinie 10.00. Przebieg obu turniejów będzie identyczny. Mecze w obu turniejach będą rozgrywane jednocześnie na 2 lub 3 boiskach, adekwatnych rozmiarowo dla tego rocznika - zgodnie z przepisami MZPN. Mecze będą rozgrywane w dwóch rozlosowanych wcześniej grupach systemem "każdy z każdym". Mecze będą rozgrywane 2 x 15 minut. Zespoły grają w 6 osobowych składach, z nieograniczoną liczbą zmian. Zwycięzcy grup i drużyny z drugiego miejsca rozegrają mecze finałowe. Trzecie drużyny w grupach zagrają o V miejsce, ostatni o miejsce VII. Dla młodych kibiców z zaproszonych warszawskich szkół przewidziane są konkursy piłkarskie, jak strzelanie do bramki "celnościowej", do bramki mierzącej siłę strzału ( prędkość piłki), konkursy techniczne i inne z nagrodami dla każdego uczestnika. Ok 17. nastąpi uroczyste wręczenie pucharów i medali oraz nagród dla najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i MVP turnieju oraz nagrody FAIRPLAY dla drużyny.

IV Mikołajkowy Turniej Halowy o Puchar Stowarzyszenia " Daj szansę" oraz II Świąteczny Turniej Halowy o Puchar Stowarzyszenia "Daj szansę" są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Nadesłano:K.Twardowska,Biuro Sportu i Rekreacji