Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Sportowe emocje na K6! Polonia Warszawa – KS Wasilków

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: piątek, 9 październik, 2020 - 12:48, aholownia

Sportowe emocje na K6! Polonia Warszawa – KS Wasilków
Już 10 października walcząca o awans Polonia Warszawa rozegra swój mecz w ramach 10. kolejki III ligi sezonu 2020/2021. Rywalem podopiecznych Wojciecha Szymanka będzie drużyna KS Wasilków. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 (ul. Konwiktorska 6, Warszawa).
Jesteśmy najstarszym klubem sportowym w Warszawie i jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w kraju. Walczymy o jak najlepsze wyniki sportowe i pragniemy realizować wspólnie z Kibicami misję odbudowy naszego klubu. „Chcemy dawać radość i dostarczać silnych emocji naszym kibicom, którzy współdzielą z nami wartości oraz budują pozytywną markę Polonia Warszawa nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!”.
Spotkania domowe Czarnych Koszul zaplanowane są na weekendy, więc to idealna propozycja spędzenia wolnego czasu pod znakiem sportowych emocji z rodziną i przyjaciółmi. Dla nowych sympatyków drużyny jest to doskonała okazja do odwiedzenia i poznania nowego miejsca w Warszawie, a stadion Polonii znajduje się w ścisłym centrum miasta.
Podczas całego dnia meczowego dbamy o każdy szczegół organizacyjny i zapewniamy pełne bezpieczeństwo, dlatego też ze względu na obowiązujące ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19 udostępniamy ograniczoną liczbę miejsc na stadionie.
Wejściówki na nasze mecze można zakupić poprzez system biletowy online -https://bilety.kspolonia.pl/msi/ oraz w kasach przed stadionem.  W ofercie dostępne są również karnety na cały sezon rozgrywek.
Nadesłano: Ewa Basak, Polonia Warszawa