Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Sportowa Akademia Veolia zaprasza na wakacyjne kursy dla sportowców

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 1 lipiec, 2019 - 14:47, aholownia

Plakat wydarzenia. fot. Plakat wydarzenia.

Zadanie domowe na lato? Sportowa Akademia Veolia zaprasza na wakacyjne kursy dla sportowców
W ciągu roku szkoła, sprawdziany, treningi. Pobudka o 5:00 rano, basen, lekcje, obiad i powrót na trening. Młodzi sportowcy nie mają łatwego zadania, pogodzenie obowiązków ucznia z chęcią zdobywania medali to duże wyzwanie. A przecież trening to jeszcze nie wszystko…
- Wszechstronny rozwój to klucz do sukcesu. Ze sportowcami pracujemy już od 10 lat i wiemy, jak trudno im pogodzić szkołę, treningi i zajęcia dodatkowe, ale wiemy też, jak zdobywane doświadczenia procentują. W mamy w SAV już kilka takich historii… - mówi Izabela Rakuć - Kochaniak, prezes Fundacji Veolia Polska.
Letnia akademia SAV
Eksperci Sportowej Akademii Veolia znaleźli na to sposób – sportowcy, którzy latem mają nieco więcej wytchnienia mogą skorzystać z portalu e-learningowego, gdzie materiał szkoleniowy został przygotowany w formie nagrań video, użytkownicy mogą wybrać sobie najciekawsze tematy, przewijać i wracać do tych najciekawszych.
¬– Mamy nadzieję, że e-learning będzie dla naszych kadrowiczów inspiracją do dalszego rozwoju. Materiał jest podzielony na cztery bloki: marketing sportowy, dietetyka, psychologia i profilaktyka antydopingowa. Jest to dodatkowa możliwość czerpania wiedzy bez ocen i sprawdzianów, w końcu są wakacje – mówi Robert Warchoł, dyrektor ds. komunikacji firmy Veolia Energia Łódź. – Do skorzystania z platformy e-learningowej Sportowej Akademii Veolia zachęcamy też sportowców spoza kadry i trenerów.
Tu i teraz
Ciężko planować dwutorową karierę sportową skupiając się na treningach i wynikach, dużo wymagamy od młodych, ale jak mówi Jerzy Mieńkowski, menedżer sportu współpracujący ze Sportową Akademią Veolia - lata stracone są bardzo trudne do odrobienia. Co więcej, każdy marzy o dobrym sponsorze. Tu i teraz, bo przecież sprzęt, treningi i wyjazdy kosztują. A to właśnie wiedza, doświadczenie i kształtowany wraz z nim charakter, razem z wynikami sportowymi składają się na wizerunek każdego zawodnika.
Szczegóły na stronie Sportowa Akademia Veolia pod adresem www.sportowaakademiaveolia.pl i na portalu e-lerningowym pod adresem  https://e-learning.sportowaakademiaveolia.pl/.

Nadesłano:A.Rey-Klugiewicz, Biuro Sportu i Rekreacji