Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

SIATKÓWKA. 9-11 września. Międzynarodowy City Volley Cup na Pradze Płd.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: czwartek, 8 wrzesień, 2016 - 10:46, kprzygoda

Międzynarodowy City Volley Cup. Turniej z udziałem drużyn z Polski, Czech i Anglii zostanie rozegrany w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40. Zachęcamy do zapraszania znajomych i uczestnictwa w turnieju wraz z rodziną i przyjaciółmi. To będzie prawdziwe święto siatkówki! Wstęp na rozgrywki dla kibiców jest bezpłatny. Zapraszamy!

Nadesłał: Mateusz Byś, Key Account Manager, Agencja Royal Brand PR, e-mail: mateusz@royalbrand.pl fot. Nadesłał: Mateusz Byś, Key Account Manager, Agencja Royal Brand PR, e-mail: mateusz@royalbrand.pl

Międzynarodowy City Volley Cup. Turniej z udziałem drużyn z Polski, Czech i Anglii zostanie rozegrany w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40.

Start już w piątek 9 września!

Wstęp na rozgrywki dla kibiców jest bezpłatny. Zapraszamy!

Firma Polbruk, wiodący producent kostki betonowej i elementów drogowych jest sponsorem tych rozgrywek.

Wierni fani siatkówki powinni kojarzyć firmę Polbruk nie tylko z kostką brukową. Wiodący producent elementów nawierzchniowych od lat wspiera imprezy i drużyny sportowe, szczególnie te związane z siatkówką. W tym roku firma znalazła się w gronie sponsorów turnieju Grand Slam Olsztyn 2016 – prestiżowych rozgrywek piłki plażowej, a teraz City Volley Cup. Polbruk jest także jednym ze sponsorów ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka.
W turnieju City Volley Cup naprzeciwko siebie staną zespoły takie jak: Legia Warszawa (Polska), Lesan Halinów (Polska), IBB Polonia Londyn (Anglia) i FK Ostrava (Czechy). Gwizdek inaugurujący turniej zabrzmi już w piątek 9 września o 17.45. Na tę godzinę bowiem zaplanowano mecz IBB Polonia Londyn – FK Ostrava. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w warszawskiej hali OSiR przy ul. Siennickiej 40. Rozgrywki to wspaniała okazja, dla fanów siatkówki, którzy nie mogą już doczekać się ligowych zmagań. Podczas zawodów będzie można zobaczyć zawodników z innych krajów, drużyny reprezentujące bardzo różne style gry oraz zaciętą, emocjonującą walkę.

Terminarz turnieju City Volley Cup
Piątek, 9 września:
1. 17:45, IBB Polonia Londyn – FK Ostrava
2. 20:00, Legia Warszawa – Lesan Halinów

Sobota, 10 września:
1. 16:45, FK Ostrava – Lesan Halinów
2. 19:00, Legia Warszawa – IBB Polonia Londyn

Niedziela, 11 września:
1. 9:45, IBB Polonia Londyn – Lesan Halinów
2. 12:00, Legia Warszawa – FK Ostrava

Organizatorem turnieju jest drużyna siatkarska Legia Warszawa. Firma Polbruk jest srebrnym sponsorem.

Zachęcamy do zapraszania znajomych i uczestnictwa w turnieju wraz z rodziną i przyjaciółmi. To będzie prawdziwe święto siatkówki!

Kolejne zmagania siatkarskie, które wspiera Polbruk, już 23 września podczas XI Memoriału Zdzisława Ambroziaka. Turniej tradycyjnie odbędzie się na warszawskim Ursynowie.

Nadesłał: Mateusz Byś, Key Account Manager, Agencja Royal Brand PR, e-mail: mateusz@royalbrand.pl, mob.: +48 722 344 837, tel.: +48 71 723 75 47 

 

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Hala OSiR Praga Południe Dane adresowe:
Siennicka 40
Warszawa

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Informacja prasowa.
    (plik: polbruk_sponsorem_turnieju_siatkarskiego_city_volley_cup_-_inf._polbruk.docx, rozmiar pliku: 187.55 KB)
    Pobierz