Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

SIATKÓWKA. 3 marca. Mecz KS Metro Warszawa - Legia Warszawa na Dereniowej.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: piątek, 2 marzec, 2018 - 12:02, kprzygoda

Mecz o wszystko! Spotkanie KS Metro Warszawa - Legia Warszawa zostanie rozegrane 3 marca o godzinie 20.00, w Hali Sportowej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, przy ulicy Dereniowej 48. Serdecznie zapraszamy!

Plakat meczowy. Fotografia siatkarza z piłką. fot. Nadesłał: Wojciech Szczucki, Tel. kom: 501027746.

Mecz o wszystko!

Runda zasadnicza sezonu 2017/2018 dobiega końca, w najbliższy weekend drużyny rozegrają przedostatnie spotkania, które mogą przesądzić o tym, kto ostatecznie zagra w play-offach. Zawodnicy KS Metro Warszawa znaleźli się w nie do końca korzystnej sytuacji - w ostatniej kolejce spotkań będą pauzować, tak więc ostatnia szansa na zdobycie punktów jest podczas starcia z Legią Warszawa.

W drugiej części tabeli grupy drugiej panuje niemiłosierny tłok. Metro, z 27 punktami, zajmuje obecnie ósmą pozycję - ósmą z ośmiu premiowanych do play-offów. Dwadzieścia siedem punktów na swoim koncie mają również zawodnicy AZS UWM II Olsztyn oraz KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski, którzy jednak rozegrają jeszcze dwa spotkania. Do piątej drużyny w klasyfikacji, Metro traci natomiast tylko dwa punkty. Huragan Wołomin, bo o nim mowa, w nadchodzącej kolejce rozgrywek będzie pauzował, a w następnej - ostatniej kolejce zmierzy się z MOS Wola Warszawa, który traci jeden punkt do drużyn łapiących się obecnie na play-off. Sytuacja jest niezwykle trudna i skomplikowana, tylko niewiele z drużyn pewnych jest już swojego miejsca w tabeli, decydujące znaczenie będą mieć nadchodzące rozstrzygnięcia. 

- Mecz z Legią będzie dla nas jednym z najważniejszych, bo ważą się nasze losy o grę w play-off'ach. Jesteśmy nastawieni na bardzo zacięty pojedynek, zdajemy sobie sprawę, że Legia nie będzie chciała oddać nam łatwo choćby seta, a my będąc w tym miejscu w tabeli musimy walczyć o każdy punkt i wyjść na boisko pewni siebie. Cel jest jeden: musimy wygrać to spotkanie! Będziemy walczyć punkt po punkcie, set po secie; walczyć do ostatniej piłki. Na treningach dajemy z siebie sto dwadzieścia procent i jestem przekonany, że w sobotę pokażemy kawałek dobrej siatkówki. Pokażemy na co stać Metro Warszawa! - mówi przed spotkaniem środkowy Metra, Marcin Kamiński.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się na korzyść podopiecznych Daniela Kołodziejczyka, jednak tym razem musi być inaczej. -Przed nami spotkanie z Legią Warszawa, od dawna czekam na ten rewanż, odrobinę z pobudek osobistych. Tak się akurat złożyło, że będzie to nasz najważniejszy mecz w tym sezonie. Po wyjazdowym spotkaniu to Legia cieszyła się ze zwycięstwa 3:1, teraz kolej na nas, czekamy na nich na naszych "Hawajach". Sezon zaczęliśmy bardzo dobrze, później pomimo dobrych meczów nie udawało nam się zdobywać punktów, więc tym bardziej motywacja w nas jest ogromna. Chcemy wrócić na zwycięskie tory, to jest ostatni moment na to. Mamy nadzieję, że zakończymy rundę zasadniczą tak jak ją zaczęliśmy, czyli dobrym meczem i trzema punktami. Więc... Maciek! Szykuj się! - kończy młodszy z braci Stępień, broniący barw Metra, Bartek Stępień.

Mecz KS Metro Warszawa - Legia Warszawa zostanie rozegrany 3 marca o godzinie 20.00, w Hali Sportowej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, przy ulicy Dereniowej 48. Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał: Wojciech Szczucki, Tel. kom: 501027746.

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Hala Sportowa Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji Dane adresowe:
Dereniowa 48
Warszawa