Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

SIATKÓWKA. 20 lutego. ONICO Warszawa vs ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 12 luty, 2018 - 11:54, kprzygoda

Przed nami prawdziwy hit! Już 20 lutego zagramy w hali COS Torwar z aktualnymi mistrzami Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Będziemy potrzebować ogromnego wsparcia! Czekamy na Was! Początek spotkania o godzinie 19:00, wejścia do hali oraz kasy obiektu zostaną otwarte półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Banner zaproszenie na mecz ze zdjęciami dwóch zawodników ONICO fot. Źródło: onicowarszawa.pl oraz profil na FB

Już za kilka dni wracamy do hali Torwar! 16 lutego zmierzymy się z Dafi Społem Kielce. Wojciech Włodarczyk obiecuje, że emocji nie zabraknie! COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa, godz. 18 (piątek)

Przed nami prawdziwy hit! Już 20 lutego (wtorek) zagramy w hali COS Torwar z aktualnymi mistrzami Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Będziemy potrzebować ogromnego wsparcia!Czekamy na Was! ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Mecz 23. kolejki PlusLigi rozgrywany w stołecznej hali COS Torwar. Drużyna ONICO Warszawa podejmie przed własną publicznością aktualnych mistrzów Polski, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Początek spotkania o godzinie 19:00, wejścia do hali oraz kasy obiektu zostaną otwarte półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Najmłodszych kibiców zapraszamy do Strefy Dziecięcej przygotowanej przez Fundację ONICO. Spotkanie będzie transmitowane przez telewizję Polsat Sport. Partnerem meczu jest dzielnica Wola.

20 lutego, godz. 19-22, COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

Dostępne bilety na: onicowarszawa.pl

Zwycięska seria ONICO Warszawa trwa! Tym razem zespół Stephane'a Antingi pokonał w hali Torwar - po zaciętym boju - Dafi Społem Kielce 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 15:25, 15:10). Dla stołecznej drużyny była to 12. ligowa wygrana z rzędu! MVP tego spotkania został wybrany Guillaume Samica. Więcej o meczu z kielczanami możecie Państwo przeczytać na naszej oficjalnej stronie: https://onicowarszawa.pl/aktualnosci/zwyciestwo-ciezkim-boju-onico-32-da...

Źródło: onicowarszawa.pl oraz profil na FB

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Hala Torwar - COS Dane adresowe:
Łazienkowska 6a
00-449 Warszawa