Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

SIATKÓWKA. 2 liga. 10 lutego. Metro Warszawa vs BAS Białystok na...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: czwartek, 8 luty, 2018 - 14:52, kprzygoda

SIATKÓWKA. 2 liga. 10 lutego. Metro Warszawa vs BAS Białystok na Hirszfelda

Po dwutygodniowej przerwie, na ligowe parkiety wracają siatkarze Metra Warszawa. Tym razem na spotkanie do stolicy, rozgrywane wyjątkowo w hali przy Hirszfelda 11, przyjeżdża lider i zdecydowany faworyt tegorocznych rozgrywek – BAS Białystok.

Plakat imprezy - napisy na tle konturu miasta. fot. Nadesłał: Wojciech Szczucki, klub@ksmetro.pl

O punkty z liderem

Po dwutygodniowej przerwie, na ligowe parkiety wracają siatkarze Metra Warszawa. Tym razem na spotkanie do stolicy, rozgrywane wyjątkowo w hali przy Hirszfelda 11, przyjeżdża lider i zdecydowany faworyt tegorocznych rozgrywek – BAS Białystok. W miniony weekend juniorzy Metra Warszawa, którzy stanowią trzon drugoligowej drużyny, zecydowanie wygrali finałowy turniej o Mistrzostwo Mazowsza, pokonując bez straty seta drugi zespół Klubu z Ursynowa, UMKS MOS Wola Warszawa oraz UKS MKS MDK Warszawa. To z pewnością dobry prognostyk przed trudnym zadaniem, jakie czeka w nadchodzącą sobotę (10 lutego) podpiecznych Wojciecha Szczuckiego oraz Jacka Jankowskiego.

Goście z Białegostoku w tym sezonie celują w awans do I ligi i każdej drużynie w naszej grupie zawieszają wysoko poprzeczkę. Jednak „Metrowcy”, którym zdobycze punktowe są bardzo potrzebne zapowiadają walkę o każdy centrymetr boiska.

Ze względu na niedostępność hali przy Dereniowej, Wyjątkowo spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie przy ulicy Hirszfelda 11. Serdecznie zapraszamy na ligowe emocje!

Nadesłał: Wojciech Szczucki, klub@ksmetro.pl

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Hala sportowa UCSiR Dane adresowe:
Hirszfelda 11
Warszawa