Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

REKREACJA. od 6 maja. Ruszają Stalowe Treningi KS Hutnik.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 7 maj, 2018 - 07:11, kprzygoda

Już 6 maja odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu „Stalowych Treningów”. Wydarzenie jest elementem przygotowań do II Przeszkodowego Biegu Hutnika. Zajęcia odbędą się na polonie w Parku Olszyna, obok kompleksu sportowego „Syrenka”.

Plakat z informacjami o zajęciach. fot. Nadesłał: Przemysław Popek, Tel. kom: 534171799, marketing@hutnikwarszawa.pl

Ruszają Stalowe Treningi

Już 6 maja odbędą się pierwsze zajęcia z cyklu „Stalowych Treningów”. Wydarzenie jest elementem przygotowań do II Przeszkodowego Biegu Hutnika. Zajęcia odbędą się na polonie w Parku Olszyna, obok kompleksu sportowego „Syrenka”. Zaplanowano je w godzinach 14:00-16:00.

Trening dla dorosłych poprowadzą trenerzy klubu sportowego Bestie OCR Legionowo - Sławek Jagnyziak, instruktor biegów przeszkodowych OCR, cross training i treningu funkcjonalnego oraz Daniel Burdzy reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata 2017 z Kanady (v-ce mistrz świata 2017), trener personalny, cross training i mobility.

Za trening dla dzieci odpowiedzialni będą trenerzy Spartan SGX Warsaw - Iwona Rosłońska i Sebastian Dziewulski. „Stalowy trening”  to rekreacyjne zajęcia outdoorowe dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania, zawierające elementy cross treningu, treningu funkcjonalnego i treningu siły biegowej. Zapraszamy wszystkich miłośników rekreacji sportowej, chcących nieco poruszać się po „majówkowym” lenistwie. Będzie coś dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych – zachęca do udziału w wydarzeniu Michał Kazanowski, dyrektor zarządzający Hutnika Warszawa.

Wydarzenie jest elementem przygotowań do II Przeszkodowego Biegu Hutnika.

"Stalowy trening” to rekreacyjne zajęcia outdoorowe dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania, zawierające elementy cross treningu, treningu funkcjonalnego i treningu siły biegowej. Spotkanie odbędzie się bez względu na pogodę.

„Stalowy trening” jest elementem przygotowań do II Przeszkodowego Biegu Hutnika. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej www.bieghutnika.pl.
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Spotkanie odbędzie się bez względu na pogodę.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Nadesłał: Przemysław Popek, Tel. kom: 534171799, marketing@hutnikwarszawa.pl

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Dane adresowe:
Parku Olszyna
Warszawa