Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Podsumowanie LIII WOM

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: czwartek, 15 październik, 2020 - 08:18, a.wasowska

Rywalizacja LIII WOM odbywała się w następujących kategoriach:

1. Olimpiada dzieci – rocznik 2008 i młodsi
2. Olimpiada młodzieży - rocznik 2006-2007
3. Licealiada – rocznik 2001 i młodsi - uczniowie dziennych szkół średnich.

Szkoły i dzielnice za zajęcie miejsc od 1 do 6 w generalnej klasyfikacji otrzymają puchary. Dziesięć najlepszych szkół w każdej kategorii wiekowej otrzymuje również nagrody pieniężne na zakup sprzętu sportowego.

W załączeniu przedstawiamy komunikat końcowy LIII WOM, gdzie można znaleźć wyniki w poszczególnych dyscyplinach sportowych objętych regulaminem WOM oraz sklasyfikowane wszystkie szkoły biorące udział w rozgrywkach.

Poniżej prezentujemy wyniki szkół w poszczególnych kategoriach, klasyfikacje dzielnic oraz klasyfikacje łączną i medalową LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

I. Klasyfikacja Szkół - Kategoria: „Dzieci”

1. Szkoła Podstawowa nr 341 Bemowo
2. Szkoła Podstawowa nr 303 Ursynów
3. Szkoła Podstawowa nr 14 Ursus
4. Szkoła Podstawowa nr 300 Wilanów
5. Szkoła Podstawowa nr 280 Ochota
6 Szkoła Podstawowa nr 65 Żoliborz
7. Szkoła Podstawowa nr 263 Bielany

II Klasyfikacja Szkół - Kategoria: „Młodzież”

1. Szkoła Podstawowa nr 204 Wawer
2. Szkoła Podstawowa nr 303 Ursynów
3. Szkoła Podstawowa nr 152 Ochota
4. Szkoła Podstawowa nr 4 Ursus
5. Szkoła Podstawowa nr 175 Ochota
6. Szkoła Podstawowa nr 388 Wola

III. Klasyfikacja Szkól - Kategoria: „Licealiada”

1. LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Bielany
2. LXII LO Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa Śródmieście
3. XIV LO im. Stanisława Staszica Ochota
4. CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego Włochy
5. V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego Śródmieście
6. Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Żoliborz

IV. Klasyfikacja medalowa dzielnic

1. Bielany
2. Ochota
3. Żoliborz
4. Wilanów
5. Śródmieście
6. Ursynów

V. Klasyfikacja łączna dzielnic

1. Ochota
2. Ursynów.
3. Śródmieście
4. Bielany
5. Bemowo
6. Praga Południe

VI. Klasyfikacja dzielnic – Kategoria: „Dzieci”

1. Ursynów
2. Ochota
3. Ursus
4. Bemowo
5. Bielany
6. Białołęka
7. Żoliborz

VII. Klasyfikacja dzielnic – Kategoria: „Młodzież”

1. Bemowo
2. Ochota
3. Ursynów
4. Białołęka
5. Praga Południe
6. Wawer

VIII. Klasyfikacja dzielnic – Kategoria: „Licealiada”

1. Śródmieście
2. Bielany
3. Mokotów
4. Ochota
5. Praga Północ
6. Praga Południe

Podsumowanie WOM to również okazja do wyróżnienia szczególnie aktywnych i zasłużonych nauczycieli i działaczy sportu szkolnego.

I tak otrzymują:

HONOROWĄ ODZNAKĘ SZS „ZA ZASŁUGI W ROZWOJU SPORTU MŁODZIEŻY SZKOLNEJ”:

Anna Szatkowska
Arnold Mikina
Dorota Samoraj
Elżbieta Piechowska
Marcin Stańczak.
Bogdan Olesiński
Maciej Karczewski,
Małgorzata Boniowska.
Jarosław Karcz
Artur Rola
Małgorzata Szafrańska
Jolanta Piątkowska
Bartłomiej Miecznik
Agnieszka Rek
Piotr Wasilewski
Ewa Garstecka
Andrzej Woźniak
Robert Kędziora
Karol Radke
Witold Szadkowski
Miłosz Piersa
Bartłomiej Miecznik
Anna Szymczak-Gałkowska
Odznaka zbiorowa - Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II, Deotymy 25/33.

PODZIĘKOWANIE ZA WKŁAD PRACY PRZY ORGANIZACJI 53 WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY:

Edyta Gawlicka,
Beata Żeromska.
Paweł Kwiatkowski
Bartosz Kusior
Arkadiusz Werelich
Maciej Demich
Krzysztof Pasicki
Patryk Sadlej
Dorota Ognicha
Janusz Samel
Marcin Nowocień

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Komunikat końcowy
    (plik: komunikat-koncowyliii-wom-do-druku_003.doc, rozmiar pliku: 1891 KB)
    Pobierz