Sportowa Warszawa

PIŁKA RĘCZNA. 9-10 marca. Złoty medal Mistrzostw Polski Jr dla Varsovii.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wtorek, 13 marzec, 2018 - 12:42, kprzygoda

W dniach, 9-10 marca rozegrany został Finał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Ręcznej, których organizatorem był UKS Varsovia wraz z Dzielnicą Śródmieście.

Złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów

W dniach, 9-10 marca rozegrany został Finał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Ręcznej, których organizatorem był UKS Varsovia wraz z Dzielnicą Śródmieście. Do rywalizacji stanęły najlepsze drużyny w kraju Korona Handball Kielce, SPR Olkusz, MTS Kwidzyn oraz gospodarz turnieju UKS Varsovia. Każdy mecz do oddzielna historia, ale najwięcej pozytywnych, sportowych emocji przyniósł ostatni dzień finałów. Nasze zawodniczki reprezentujące klub  UKS Varsovia po wygranym finale z drużyną MTS Kwidzyn zdobyły upragnione Mistrzostwo Polski  juniorek w Piłce Ręcznej.

Turniej swoją obecnością zaszczycili m.in. Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Krzysztof Czubaszek, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Dariusz Wolke, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo Grzegorz Kuca, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Marzena Cendrowska, Naczelnik Wydziału Administracyjno-Gospodarczego Krzysztof Przybysławski, Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki, Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Ręcznej Zygfryd Kuchta, Prezes Warszawsko - Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej Grzegorz Gutkowski.