KS Unifreeze Górzno w meczu przeciwko AZS SGGW Warszawa

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: czwartek, 17 grudzień, 2020 - 08:31, aholownia

Zawodnicy w trakcie meczu. fot. Zawodnicy w trakcie meczu.

KS Unifreeze Górzno w meczu przeciwko AZS SGGW Warszawa zwyciężył 7:1 gwarantując sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy północnej Ekstraligi Futsalu Kobiet.
Pierwsze groźne sytuacje w meczu stworzyły zawodniczki z Warszawy. Jednak to Agata Bała po celnym strzale umieściła piłkę w siatce i zdobyła pierwszego gola w tym spotkaniu. Wraz z kolejnymi minutami spotkania powiększała się przewaga zespołu gości. Dzielnie w bramce SGGW walczyła Natalia Betlińska, jednak do przerwy przewaga zespołu z Górzna wzrosła do rezultatu 3:0. Mimo bardzo niekorzystnego wyniku drużyna AZS SGGW nadal dzielnie walczyła. W 33 minucie Emilia Wiaderna doprowadziła do sytuacji 1 na 1, ale górą okazała się bramkarka Unifreeze Górzno. Po chwili po zamieszaniu pod bramką drużyny gospodyń z kontrą ruszyła Weronika Zasowska i po długim rajdzie pokonała Martę Ozimek zdobywając honorową bramkę dla SGGW. W ostatnich minutach spotkania zawodniczki z Górzna zdobyły kolejne bramki, ustalając wyniki spotkania na 1:7.
SGGW Warszawa – KS Unifreeze Górzno 1:7 (0:3) Zasowska 33′ – Bała 5′ 17′, Bukowska 20′ 29′ 39′ 39′ Szmytkowska 36′
Kartki : – Stawicka (żk), Wiaderna (żk)
SGGW Warszawa – Betlińska (Rola) – Zasowska (Kpt.), Almén, Mac, Wiaderna – Porębska, Rybicka, Sztukiewicz, Majewska, Odolińska, Krukowska, Fauskanger, Pochroń, Stawicka
KS Unifreeze Górzno – Ozimek (Miśkowicz) – Bała (Kpt.), Polewska, Szmytkowska, Żakiewicz – Pokropowicz, Kozłowska, Dziąbowska, Bukowska