Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

AKTYWNY WARSZAWIAK

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: piątek, 1 marzec, 2019 - 08:53, aholownia

M.Szybilska,Biuro Sportu i Rekreacji fot. M.Szybilska,Biuro Sportu i Rekreacji

Fundacja dla Wolności zaprasza do udziału w 18. edycji bezpłatnej ligi piłki nożnej Etnoliga. Zawody odbywają się na boisku „orlik” na warszawskim Urysnowie, ul. Przy Bażantarni 3. Spotykamy się w niedziele w godz. 11-19. Start: 24 marca. Udział jest bezpłatny. Zapisy drużynowe i indywidualne na www.etnoliga.org/etnoliga-18.

Celem projektu jest integracja mieszkańców stolicy poprzez sport. Chcemy, by Warszawa była miejscem, w którym każdy czuje się dobrze niezależnie od kraju pochodzenia, sytuacji materialnej, płci, orientacji seksualnej czy religii. Chcemy też, by takim miejscem było każde boisko. Dlatego powstała Etnoliga – inicjatywa dla wszystkich, którzy kochają futbol w duchu równości, przyjaźni i fair play.

Do gry zapraszamy drużyny amatorskie złożone z kobiet i mężczyzn (minimum po 3) oraz osób przynajmniej trzech narodowości. Mile widziani są wszyscy niezależnie od poziomu gry. Wiek 16+. System gry: po 7 osób (6 + bramkarz), w tym co najmniej dwie osoby każdej płci. Uczestnicy ponadto wspólnie przygotowują prezentacje, poczestunki, konkursy, oprawy meczowe.

Program Aktywny Warszawiak jest współfinasowany ze środków m.st. Warszawy

 

 

Nadesłano:Monika Szybilska,Biuro Sportu i Rekreacji

 

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Harmonogram Etnoliga
    (plik: harmonogram_etnoliga.xls, rozmiar pliku: 104.5 KB)
    Pobierz