Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Rusza I Akademia Sportów Plażowych w Warszawie!

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 30 lipiec, 2018 - 11:12, a.wasowska

Monta Beach Volley Club fot. Monta Beach Volley Club

Siatkówka plażowa to gra zespołowa, która już od 1996 roku należy do dyscyplin olimpijskich i cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem nie tylko wśród dorosłych ale i dzieci na całym świecie.

 

Siatkówka plażowa to wciąż niedoceniana dyscyplina sportu w Polsce. Mimo coraz większych sukcesów na arenie międzynarodowej brakuje odpowiedniej infrastruktury, finansowania i promocji. Naszym celem jest nie tylko stworzenie odpowiednich warunków do trenowania siatkówki plażowej przez cały rok, ale również połączenie pasjonatów siatkówki plażowej i stworzenie wspierającej się nawzajem społeczności siatkarzy plażowych”. – mówi Katarzyna Wicha-Gajek, Prezes Warszawskiego Stowarzyszenia Sportów Plażowych Monta Beach Volley Club.

 

Po sukcesie polskiej pary (Kantor/Łosiak) w organizowanym przez siebie World Tour Warsaw 2018 Monta Beach Volley Club ogłasza nabór do sekcji siatkówki plażowej dla dzieci i młodzieży. Planowane są również grupy dla dorosłych. Treningi, wyjazdy i turnieje odbywać się będą w ramach Akademii Sportów Plażowych Monta i odbywać się będą przez cały rok. Latem na otwartej przestrzeni a zimą na krytej, ogrzewanej hali z piaskiem. Uczestnicy akademii zostaną podzieleni na grupy wg. wieku i stopnia zaawansowania. Wśród trenerów znajdują się nie tylko pasjonaci siatkówki plażowej, ale profesjonalni trenerzy i zawodnicy z wieloletnim doświadczeniem. 

Partnerem strategicznym Akademii jest firma Decathlon Polska

 

Pierwsze otwarte i bezpłatne treningi odbędą się na terenie Monta Club, przy ul. M. Zaruskiego 12.

  • Wtorek 31. lipca o godz. 16.00 – dla dzieci w wieku 6-12 lat

  • Czwartek 2. sierpnia o godz. 16.00 – dla młodzieży w wieku 12-18 lat

 

 

Zgłoszenia i informacje:

biuro@montaclub.com.pl

https://montaclub.com.pl/aktualnosci.html

 

kontakt dla mediów:

Katarzyna Wicha-Gajek

eventy@montaclub.com.pl

Nadesłała: K. Wicha-Gajek, Monta Beach Volley Club