Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

REKREACJA. Aktywni Nad Wisłą - Akademia Wake i SUP

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: środa, 4 kwiecień, 2018 - 13:58, kprzygoda

Imprezy sportowe Aktywnie Nad Wisłą – Warszawska Akademia Wake i Sup to program mający na celu popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców Warszawy poprzez uprawianie sportów i rekreacji wodnej. W czasie trwania cyklu zajęć sportowych, uczestnicy będą mogli wypróbować deski typu SUP oraz WAKE na wyciągu wakeboardowym zlokalizowanym w Porcie Czerniakowskim.

AKTYWNIE NAD WISŁĄ – WARSZAWSKA AKADEMIA WAKE I SUP

Kolejna edycja wydarzenia Aktywnie Nad Wisłą - Warszawska Akademia Wake i SUP rusza 5 sierpnia w godzinach 11:00-14:00.

Klub Sportowy GRIND zaprasza na zajęcia rekreacyjne z wakeboardingu oraz SUP w ramach programu „Aktywnie nad Wisłą”, dofinansowanego przez miasto stołeczne Warszawę.

 

Zajęcia prowadzone są pod nazwą Aktywnie nad Wisłą - Warszawska Akademia Wake i SUP, przeznaczone są dla osób powyżej 10-go roku życia, odbywają się cyklicznie w Porcie Czerniakowskim przez całe wakacje. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które potrafią już pływać na desce lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi sportami.

 

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc na zajęcia prowadzone w czasie wydarzenia. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt pod numer telefonu 570 701 801. W przypadku wolnych miejsc zapisy będą również przyjmowane bezpośrednio w Porcie Czerniakowskim. Osoby z wyznaczonym wcześniej terminem powinny zgłosić się min pół godziny przed wyznaczonym czasem, w innym przypadku miejsce zostanie przekazane osobie oczekującej na liście rezerwowej.

 

Nadesłała: K. Kołtonowska, Telefon: 570 701 801, kaska@deskshop.pl