Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

ŁODZIE SMOCZE. 24 września. Pokazy na zakończenie sezonu na Wiśle.

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wtorek, 20 wrzesień, 2016 - 15:15, kprzygoda

W dniu 24 września 2016 r. w ramach zadania publicznego, na Wiśle przy Cyplu Czerniakowskim odbędą się pokazowe wyścigi Smoczych Łodzi. Jest to impreza sportowa z cyklu zawody na Wiśle zamykająca sezon wodniacki. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy.

Nadesłała: Krystyna Wrzosek, Telefon komórkowy: 519780384, tokris@wp.pl fot. Nadesłała: Krystyna Wrzosek, Telefon komórkowy: 519780384, tokris@wp.pl

W dniu 24/09/2016, w ramach zadania publicznego, na Wiśle przy Cyplu Czerniakowskim odbędą się pokazowe wyścigi Smoczych Łodzi. Jest to impreza sportowa z cyklu zawody na Wiśle zamykająca sezon wodniacki. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy. Jak w poprzednich latach smocze łodzie będą także uczestniczyły w tegorocznym projekcie. Warszawiacy będą mogli popływać na smoczej łodzi wspólnie z zawodnikami Spójni. Szczególne zaproszenia kierujemy do dzieci, którym zapewniamy kamizelki ratunkowe.

Smocze Łodzie w Klubie Sportowym Spójnia Warszawa powstały w roku 2004 z inicjatywy kilku zapaleńców, byłych kajakarzy i kanadyjkarzy klubów sportowych z Warszawy - Skry, Marymontu, Drukarza, WTW oraz Spójni. Członkami naszej grupy są osoby każdej płci i każdego wieku od 12 do 65 lat. Głównym celem Smoczych Łodzi Spójnia Warszawa, jako sekcji klubu sportowego, jest podnoszenie naszych sportowych możliwości i osiąganie jak najlepszych wyników, przełamując bariery jako zespół jak i jako poszczególni jego członkowie. Uczestniczymy w wielu wyścigach w Polsce i za granicą reprezentując Spójnię Warszawa, a także stanowiąc trzon reprezentacji Polski. Na międzynarodowych wodach uczestniczymy w Mistrzostwach Europy i Świata Smoczych Łodzi. W miniony weekend w Bydgoszczy odbyły się mistrzostwa Polski na Smoczych Łodziach gdzie nasza drużyna zdobyła najwyższe tytuły w każdej kategorii. 

Początek pokazu planujemy o godzinie 11.oo, będą to wyścigi zawodników. Po wręczeniu wygranej drużynie nagród (godzina 11.oo) rozpocznie się zabawa dla kibiców.

Zapraszamy wszystkich chętnych na czynny wypoczynek. Zapewniamy wspaniałą zabawę.

Nadesłała: Krystyna Wrzosek, Telefon komórkowy: 519780384, tokris@wp.pl

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Wisła przy Cyplu Czerniakowakim Dane adresowe:
Bulwar Flotylli Wiślanej
Warszawa