Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

MODERNIZACJE OBIEKTÓW. od 1 lutego. Odbiory techniczne w Ośrodku...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: piątek, 9 luty, 2018 - 12:25, kprzygoda

MODERNIZACJE OBIEKTÓW. od 1 lutego. Odbiory techniczne w Ośrodku Inflancka.

Ostatnie prace w Ośrodku Inflancka dobiegają końca, a obecnie trwają odbiory techniczne przeprowadzonych inwestycji. Ośrodek zostanie oddany do dyspozycji mieszkańców właśnie po zakończeniu czynności wymaganych przepisami prawa.

Na pływalni Nowości: dmuchana „Piracka Wyspa”… fot. Nadesłała: Lidia Kwiatkowska, Starszy Referent Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Odbiory techniczne w Ośrodku Inflancka

Ostatnie prace w Ośrodku Inflancka dobiegają końca, a obecnie trwają odbiory techniczne przeprowadzonych inwestycji. Ośrodek zostanie oddany do dyspozycji mieszkańców właśnie po zakończeniu czynności wymaganych przepisami prawa.

Komfort i bezpieczeństwo

Możemy już powiedzieć, że zastosowane rozwiązania i udogodnienia wpłyną zarówno na komfort, jak również na bezpieczeństwo korzystania z Ośrodka Inflancka, a planowana wraz z jego otwarciem szeroka oferta usług zwiększy dodatkowo jego atrakcyjność.

Gruntowna przebudowa czeka jednak kompleks saun, który zostanie oddany do użytku w innym terminie – będziemy Państwa na bieżąco informować o postępach w tym zakresie, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze wstępną wizualizacją.

Nowości: „Piracka Wyspa”…

Co się zmieniło w Ośrodku Inflancka? Od lipca 2017 roku przeprowadzono prace remontowo-  modernizacyjne mające na celu podniesienie estetyki obiektu, komfortu jego użytkowników i jakości świadczonych przez nas usług.

Została m.in. wymieniona powłoka pneumatyczna nad krytą pływalnią i wykonana wentylacja mechaniczna. Powstały nowe łączniki pomiędzy pływalnią, a głównym obiektem wraz z podgrzewaną podłogą. Gruntowny remont przeszła również plaża i niecka basenowa pływalni wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą zamontowano m.in. nowe oświetlenie, słupki startowe, panele nawrotowe, drabinki i schody zejściowe. Całkowicie zostało odnowione istniejące jacuzzi. Z myślą o najmłodszych użytkownikach pływalni, powstał wodny tor przeszkód tzw. „Piracka Wyspa”.

Jakość wody, jakość powietrza

Kolejny zakres prowadzonej inwestycji objął całkowitą wymianę starych filtrów oraz wyposażenie obiektu pływalni w nowoczesną zautomatyzowaną stację uzdatniania wody. Zastosowane nowoczesne rozwiązania pozwolą utrzymać prawidłowe i bezpieczne dla użytkowników pływalni parametry wody basenowej. Z kolei optymalną jakość powietrza pod powłoką pneumatyczną zapewni nowoczesna centrala wentylacyjna zainstalowana w nowo wybudowanym do tego celu budynku.

Pierwsza duża inwestycja od 20 lat

Mamy nadzieję, że powyższe zmiany zostaną korzystnie przyjęte zarówno przez miłośników rekreacji jak również sportowców i trenujących w Ośrodku zawodników.

Warto podkreślić, że jest to pierwsza od 20 lat tak duża inwestycja w Ośrodku, którego czasy sięgają lat 60-ch.

Nadesłała: Lidia Kwiatkowska, Starszy Referent Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, Dział Marketingu i Organizacji Imprez, ul. Rozbrat 26, pok.5 00-429 Warszawa, tel.: +48221627275, LKwiatkowska@aktywnawarszawa.waw.pl

 

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Ośrodek Inflancka - SCS Aktywna Warszawa. Dane adresowe:
Inflancka
Warszawa