Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

GRUPA BIEGOWA URZĘDU MIASTA. styczeń 2018. Posumowanie aktywności...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: poniedziałek, 12 luty, 2018 - 09:38, kprzygoda

GRUPA BIEGOWA URZĘDU MIASTA. styczeń 2018. Posumowanie aktywności miesiąca.

Posumowanie aktywności miesiąca stycznia.

Na trubunach - wyjście integracyjne na mecz ONICO Warszawa. fot. Nadesłał: Waldemar Żółciński, Kontroler techniczny, URZĄD M.ST. WARSZAWY

Na zaproszenie dzielnicy Praga Południe w Biegu Noworocznym wystartowała 5 naszych zawodników, z sukcesem. Ewelinka Zajączkowska i Jaś Piotrowski wygrali klasyfikację samorządową, Agnieszka Kerner i Adaś Skarżyński byli na drugich miejscach, a Waldek Żółciński na 3.

Również dzięki życzliwości dzielnicy Bielany nasza ekipa wystartowała w Pucharze Bielan i Biegu Chomiczówki, Jaś, Aga, Ania Strachocka, Asia Maj, Marcin Olchowik i Sławek Banaszkiewicz pobiegli na 5 km. Mariusz Urban zaliczył obydwa biegi 5 i 15. A Krzyś Aniołkowski sędziował zawody.

Jak co roku w Biegu Cukrzycowym dla WOŚP, też wystartowaliśmy. W Józefowie Zbyszek Wileński, w Wieliszewie Michał Machnacki, potem Michała spotkaliśmy w biegu warszawskim wraz z Danusią Surowiak, Waldkiem Żółcińskim, Olą Pietruczuk, Madzią Sekscińską i Krzysiem Aniołkowskim.

Trzeci już raz z górą Kamieńsk zmagał się Przemek Kijanowski na dystansie 30 km.

W triatlonie zimowym na Stegnach dzielnie walczyła Agnieszka, a sztafecie urzędowej przewodził szef BSiR Janusz Samel. W biegu Wedla widzieliśmy Ewelinkę i młodego Kacpra Bałackiego. W City Trialu, na Młocinach pobiegła cała trójka Bałackich, Kacper, Kasia i Jacek, a z nimi Michał Kudłaczyk.

Tradycyjnie zimą w Falenicy, śmiga Łukasz Zientek wraz z Iwonką Szarską. Do Krakowa udała się nasza delegacja by topić smoka, Kasia Banasik, Paweł Libera i Jaś Piotrowski.

Koronę Polskiej Ligi Biegowej otrzymała Monika Demnicka.

Nasi zawodnicy nie tylko biegają, relaksują się, za namową BSiR na meczach siatkówki męskiej drużyny ONICO Warszawa. Michałkowi Machnackiemu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po operacji kolana.

Nadesłał: Waldemar Żółciński, Kontroler techniczny, URZĄD M.ST. WARSZAWY, Biuro Geodezji i Katastru (BG), Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, ul. Sandomierska 12 bud. B1, pokój 330, 02-567 Warszawa, tel. +48224431774, faks +48224431802, wzolcinski@um.warszawa.pl