Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

GRUPA BIEGOWA URZĘDU MIASTA. marzec. Podsumowanie I kwartału

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wtorek, 8 maj, 2018 - 14:17, kprzygoda

Pierwszy kwartał 2018 roku Grupa Biegowa UM W-wa kończy 42 startami.

GRUPA BIEGOWA URZĘDU MIASTA. marzec. Podsumowanie I kwartału

Pierwszy kwartał 2018 roku Grupa Biegowa UM W-wa kończy 42 startami.

Ostatnim startem marca, był największy półmaraton w Polsce, czyli Warszawski, który ukończyło blisko 12,5 tysiąca biegaczy. Naszą grupę reprezentowali: Witek Naczulski, Mariusz Polnik, Iwonka Szarska, Danusia Surowiak, Ola Skrobowska, Jaś Piotrowski, Monika Demnicka, Ania Strachocka, Jacek Jaworski, Marcin Olchowik, Waldek Żółciński, Mariusz Urban, Łukasz Zientek, Piotruś Dziekan, Agnieszka Kerner i Zbyszek Wileński.
Bernadetka Olszewska biegła jako zajączek na czas poniżej 2 godzin. A Ania Myślińska charytatywnie w grupie Spartan. Na trasie spotkaliśmy burmistrza Ursynowa Rafała Miastowskiego. Były debiuty, rekordy, i kontuzje, ale tak to bywa.

Jako wolontariuszy, na 9 kilometrze mieliśmy synków Jarka Lendziona i Anię Antosz, jako guru wolontariatu. Dzieciaczki dbały o nas, byśmy się nie odwodnili, a Ania pilnowała naszego poziomu cukru we krwi, dając nam odpowiednie pastylki.

Lada moment biegniemy w Częstochowie, na Orlenie, na SGH, Chotomowie, w Biegu Konstytucji i wielu innych. Zapraszamy do wspólnych startów i dopingowania nas na trasach.

Nadesłał: Waldemar Żółciński, Kontroler techniczny URZĄD M.ST. WARSZAWY, Biuro Geodezji i Katastru (BG), Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
ul. Sandomierska 12 bud. B1, pokój 330, 02-567 Warszawa, tel. +48224431774, wzolcinski@um.warszawa.pl