Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

AKTYWNIE NAD WISŁĄ'18 od 3 maja. Zajęcia kajak polo w Porcie...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wtorek, 27 marzec, 2018 - 12:26, kprzygoda

AKTYWNIE NAD WISŁĄ'18 od 3 maja. Zajęcia kajak polo w Porcie Czerniakowskim

Klub Sportowy Powiśle zaprasza w ramach realizacji programu "Aktywnie nad Wisłą" na zajęcia w dzielnicy Śródmieście (Ul. Solec 8).

Banner kajak polo. fot. Nadesłał: Mikołaj Pawlewski, tel. kontaktowy 506130776.

Klub Sportowy Powiśle zaprasza w ramach realizacji programu "Aktywnie nad Wisłą" na zajęcia w dzielnicy Śródmieście (Ul. Solec 8).

Termin: od 3 maja 2018 do 27 września w czwartki 

Godziny: 18.00-20.00 

Prowadzący: Justyna Tyrowicz, Mikołaj Pawlewski 

Odpłatność: 5 zł za zajęcia 

Uczestnicy: od 17 roku życia 

W 2018 roku Klub Sportowy Powiśle organizuje zajęcia rekreacyjne z kajak polo pod hasłem "Aktywnie nad Wisłą". Zapraszamy wszystkich chętnych Warszawiaków od 17 roku życia. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które potrafią pływać na kajakach lub dopiero chcą zacząć swoją przygodę z kajakarstwem.

Zapisy: klub@kspowisle.pl
Miejsce: Port Czerniakowski, ul. Solec 8
Terminy zajęć: od 3 maja do 27 września - czwartki w godzinach 18.00-20.00
Płatności: 5 zł za zajęcia

W celu rezerwacji miejsca prosimy o płatność z góry za zajęcia (może być za cały cykl zajęć).

Dane do przelewu:
Klub Sportowy Powiśle
ul. Kwiatowa 23 m 44, 02-539 Warszawa
Nr konta: 33 2030 0045 1110 0000 0253 9650 w opisie: imię i nazwisko uczestnika, zajęcia rekreacyjne, termin, konkretny dzień/miesiąc

Ilość uczestników: 16

Sprzęt potrzebny do zajęć zapewnia organizator.

W co się ubrać: koszulka z długim lub krótkim rękawem (przylegająca/bielizna termiczna) lub dwie jeżeli jest chłodno. Na nogi leginsy lub spodenki nadające się do pływania w wodzie w razie wywrotki. Dobrze żeby długością sięgały za kolano, można w ten sposób chronić nogi przed obtarciem (im lepiej grasz/pływasz tym mocniej zapierasz się nogami w ciasnym kajaku). Klapki lub buty do sportów wodnych. Ważne też żeby mieć ze sobą coś do picia.
Na pewno nie zakładaj: bawełnianej buzy ani spodni, bluzy z szerokimi rękawami, które będą zwisały do wody, szerokiej kurtki/sztormiaka, który na wietrze tworzy żagiel.

UWAGA:

 • w celu zapisania się na zajęcia należy wysłać e-mail z imieniem i nazwiskiem oraz potwierdzenie przelewu na klub@kspowisle.pl
 • przed wykonaniem przelewu prosimy o upewnienie się o dostępnych miejscach (e-mail, odpisujemy błyskawicznie)
 • opłatę pobieramy z góry za cały miesiąc (nie za jednorazowe zajęcia)
 • w celu rezerwacji miejsca na cały cykl zajęć można zapłacić za kilka miesięcy (i spać spokojnie)

Szczególnie polecamy treningi osobom, które chcą zwiększyć swoją codzienną aktywność fizyczną, chcą poprawić sylwetkę i zależy im na zdrowym stylu życia. Może trudno w to uwierzyć, ale w kajak polo bardzo mocno pracują mięśnie brzucha! Gra, która jest zabawą na wodzie, poprawi samopoczucie po najgorszym dniu w pracy, nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu!

Nadesłał: Mikołaj Pawlewski, tel. kontaktowy 506130776, klub@kspowisle.pl , kspowisle.pl

Dzielnica Wisła – otwarta, przyjazna, różnorodna
Z roku na rok warszawska Wisła przyciąga coraz więcej osób, które chcą aktywnie i przyjemnie spędzić swój wolny czas w plenerze. Przestrzeń ta, choć znajduje się w samym centrum miasta, pozwala odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku i poczuć się jak na wakacjach. Prowadzone przez miasto projekty wiślane pozwalają każdemu odnaleźć coś dla siebie.

Warto wybrać się całą rodziną na jedną ze stołecznych plaż. Warszawiacy będą mogli skorzystać tam z pomocy plażowych i wypożyczyć bezpłatnie sprzęt sportowy oraz wziąć udział w organizowanych animacjach i zabawach. Na plaży obok mostu Poniatowskiego pojawi się strefa rekreacyjna. Tworzyć ją będą trzy boiska do siatkówki plażowej oraz urządzenia do street workout-u (drążki, poręcze itd.). Dodatkowo będzie można rozłożyć boiska do beach soccera lub plażowej piłki ręcznej. Sporo rzecznych atrakcji przygotowanych zostało z myślą o dzieciach i młodzieży. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju zajęcia i warsztaty plenerowe, np. szkutnicze, edukacyjne i  artystyczne. 

Miłośnicy aktywnych form wypoczynku mają do dyspozycji ścieżkę rekreacyjną na praskim brzegu, Nadwiślański Szlak Rowerowy (NSR) na lewym brzegu, siłownie plenerowe, pumptruck i welodrom oraz liczne możliwości uprawiania sportów wodnych. Nie zabraknie również sportowych wyzwań, takich jak Run Wisła czy Bike Wisła. Turyści na pewno zechcą przespacerować się bulwarami wiślanymi i obejrzeć niezapomniany pokaz w Multimedialnym Parku Fontann.

Ale przestronne plaże, wszechobecna zieleń, kluby sportowe, szeroka oferta żeglugowa oraz liczne restauracje i klubokawiarnie to tylko fragment tego, co oferuje mieszkańcom Dzielnica Wisła. Królowa polskich rzek zachęca do aktywności, więc rzuć wszystko i chodź nad Wisłę!

Opracował: Tomasz Demiańczuk, źródło: www. um.warszawa.pl

Zobacz na mapie

1.
zamknij
Przystań KS Powiśle Dane adresowe:
Solec 8
Warszawa

Pliki do pobrania

 1. 1.
  Harmonogram zajęć.
  (plik: rekreacja_harmonogram_zajec_kajak_polo_2018.xls, rozmiar pliku: 22.5 KB)
  Pobierz