Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Aktywne kajaki na Wiśle – HabaSzkółka w Porcie Czerniakowskim

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: piątek, 27 lipiec, 2018 - 08:40, a.wasowska

WAKK HABAZIE zaprasza na cykl zajęć z podstaw kajakarstwa w Porcie Czerniakowskim w ramach HabaSzkółki.

Chcesz sprawdzić, czy kajaki są fajne? Masz już doświadczenie na turystycznych dwójkach, ale kuszą cię mniejsze jedynki? Planujesz wyprawę z rodziną a nie wiesz, czy dzieci wysiedzą w kanadyjce? W takim razie Haba Szkółka jest dla ciebie idealnym pomysłem na wtorkowe letnie popołudnia!

Wybierasz się na spływy kajakowe np. w ramach habaziowej Akcji Lato – tym bardziej zapraszamy! Oswoisz się ze sprzętem, poznasz podstawowe techniki przydatne potem na rzece.

Masz wyjątkową okazję wypróbować wszystko co ci przychodziło do głowy (ale w granicach rozsądku :-D) na bezpiecznych i przyjaznych wodach basenu Portu Czerniakowskiego,  pod czujnym okiem instruktorów WAKK HABAZIE.

Wielu mieszkańców Warszawy obawia się Wisły jako niebezpiecznej rzeki - wymagającej wysokich umiejętności wodniackich. Naszym celem podniesienie świadomości na temat możliwości aktywnego spędzania czasu nad Wisłą poprzez przygotowanie do "wypłynięcia na szerokie wody Wisły" w ramach zajęć w HabaSzkółce dla Początkujących Wodniaków.

Dzieci zapraszamy z dorosłymi opiekunami.

Ramowy plan wydarzenia:

Od 31 lipca 2018 startujemy z kolejnym cyklem 3 cotygodniowych szkoleń, zajęcia będą odbywały się w Porcie Czerniakowskim. Zachęcamy uczestników do udziału w całym cyklu.

Zbiórka o godz. 17:30, następnie zapoznanie z kadrą, podstawowymi zasadami, przydzielenie sprzętu, a potem zejście na wodę.

Przewidywany czas zajęć - ok. 3h.

Uwaga, ze względu na długi weekend nie ma zajęć 14.08, zapraszamy 21.08.

Zajęcia są bezpłatne, uczestnicy będą objęci polisą NNW, dlatego prosimy o zapisy przez stronę do na każde z zajęć:

 https://www.akcjalato.pl/splywy/habaszkolka.html

 

Nadesłała: K. Jędrzejewska

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Harmonogram zajęć
    (plik: harmonogram_zajec_aktywnie_nad_wisla_habaszkolka-2.xlsx, rozmiar pliku: 11.77 KB)
    Pobierz