Sportowa Warszawa

Sportowa Warszawa

Bartosz Kurek Najlepszym Sportowcem Polski 2018!

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wtorek, 8 styczeń, 2019 - 08:44, aholownia

Szanowni Państwo,

mamy olbrzymi zaszczyt poinformować, że zawodnik ONICO Warszawa - Bartosz Kurek - został wybrany Najlepszym Sportowcem Polski 2018 Roku!

Atakujący okazał się triumfatorem plebiscytu organizowanego przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. W sobotę Bartosz Kurek odebrał statuetkę na Gali Mistrzów Sportu, której była to już 84. edycja. Za plecami zawodnika ONICO Warszawa znalazły się takie postacie, jak Kamil Stoch, Michał Kubiak, Anita Włodarczyk czy Robert Lewandowski.

Bartosz Kurek nie był jedynym przedstawicielem ONICO Warszawa na Gali Mistrzów Sportu. Nagrodę dla najlepszej drużyny roku odebrała siatkarska reprezentacja Polski, w skład której wchodzili Damian Wojtaszek i Bartosz Kwolek. Z kolei szkoleniowiec  zespołu ONICO– Stephane Antiga – pojawił się na scenie, by wręczyć statuetkę dla najlepszego trenera selekcjonerowi biało-czerwonych, Vitalowi Heynenowi.

• Wideo z wręczenia nagrody Bartoszowi Kurkowi.
• Wideo z wręczenia nagrody Drużynie Roku.
• Wideo z wręczenia nagrody Trenerowi Roku.

Najbliższa okazja, by podziwiać na żywo Najlepszego Sportowca Polski 2018 Roku już w nadchodzącą sobotę - o godzinie 14:45 ONICO Warszawa zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów, a na trybunach pojawi się ponad 5 500 kibiców!

***

Jednocześnie informuję, że podczas treningu drobnego urazu nabawił się Bartosz Kwolek, która ma stłuczoną łąkotkę i do zajęć powróci za około 7-10 dni. - Bartek ma niewielkie stłuczenie łąkotki, na szczęście nie ma żadnego zerwania, ani nawet krwiaka, co nie wymaga specjalistycznych zabiegów. Jest to jednak uraz dość bolesny. Bartek do treningów z pełnym obciążeniem powróci za około 7-10 dni - powiedział lekarz ONICO Warszawa, Grzegorz Adamczyk z Centrum Medycznego Gamma.

Nadesłano:Krystian Grzelak,ONICO